Всесвітній день людей з синдромом Дауна

Дата: 22.03.2019 11:53

21  березня Всесвітній день людей з синдромом Дауна (World Down Syndrome Day).

Генеральна Асамблея ООН постановила, що цей День буде відзначатися 21 березня кожен рік починаючи з 2012 року і запропонувала всім державам-членам, відповідним організаціям системи ООН та іншим міжнародним організаціям, а також громадянському суспільству, включаючи неурядові організації і приватний сектор, належним чином відзначати Всесвітній день людей з синдромом Дауна, з тим щоб підвищувати рівень інформованості громадськості по даному захворюванні.

У День людей із синдромом Дауна, у світі стартував традиційний флешмоб "Lots of socks". Тетіївський дитячий садок  "Берізка" група "Ромашка" приєдналася до акції. Усі дітки вдягли різнокольорові шкарпетки, щоб підтримати СОНЯЧНИХ  ДІТОК, які не менш обдаровані, ніж звичайні. Багато хто з них має художній  талант, музичні та артистичні здібності, схильні до поезії, успішні в спорті. Вони  можуть відрізнятися в плані інтелекту, але своєю добротою, щирістю і  безпосередністю компенсують все те, в чому відрізняються від звичайних людей.