Шановні працівники освітньої галузі!

Дата: 28.04.2022 11:47

Шановні працівники освітньої галузі!

Коли країна потерпає від кровопролитної та несправедливої війни, а військові безперестанку боронять нашу землю, кожен має робити свою справу добросовісно та сумлінно, адже працею ми підтримуємо нашу громаду та країну у ці складні часи.

Особливо ви, працівники освітньої галузі, наразі робите значну роботу, незважаючи ні на що, опікуєтесь майбутнім нашої громади та країни – дітьми. Хоча воєнний час вніс свої корективи, кожен з вас доброчесно працює, не шкодуючи власних сил, часу та здоров’я.

Щиро усім вам дякуємо, за належно організоване дистанційне навчання, волонтерську роботу, прихисток та допомогу дітям, які долучилися до навчання з інших регіонів, невтомну цілодобову працю на користь нашої громади та країни.

????????СЛАВА УКРАЇНІ!

????????ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ!