Управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради

Випускний бал


Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з друзями та улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

29 травня випускний бал в ЗДО "Берізка" організований творчими педагогами - вихователями, промайнув на одному подиху. Маленькі випускнички порадували всіх присутніх веселими пісеньками, віршиками, танцями, іграми. Винуватці свята подякували своїм наставникам та батькам за турботу, ласку та любов. Завідувач методкабінетом Гусарчук Людмила Дмитрівна висловила слова ПОДЯКИ директору цього закладу Швець Ганні Іванівні та її дружному, креативному колективу за невтомну, безцінну працю з підростаючим поколінням і побажала міцного здоров'я, оптимізму, житттєрадісності, терпіння, творчих злетів, професійного зростання, здійснення мрій.

Батькам хочеться низько вклонитися за виховання і розвиток своїх діточок та шану до такого прекрасного колективу.« повернутися до списку новин