ВІТАЄМО ЮНИХ НАУКОВЦІВ ТЕТІЇВЩИНИ!

Дата: 16.05.2022 10:58

ВІТАЄМО ЮНИХ НАУКОВЦІВ ТЕТІЇВЩИНИ!

В умовах збройної агресії російської федерації освіта Тетіївщини розвиває творчі та інтелектуальні здібності учнівської молоді, забезпечуючи їх змістовне дозвілля та можливість заглибитись у світ знань. Саме під час війни наші юні дослідники захищали свої роботи на обласному рівні!

Вітаємо переможців та призерів II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:

???? І місце

? Рабенка Олександра, учня 9 класу Степівської гімназії (секція фольклористики), науковий керівник Кучерява В.М.;

???? ІІ місце

? Туканову Стефанію, вихованку Центру позашкільної освіти (секція соціології), науковий керівник Отрошенко Г.І.;

? Чехіркіна Богдана, вихованця Центру позашкільної освіти (секція педагогіки), науковий керівник Отрошенко Г.І.;

? Карасьову Дар’ю, вихованку Центру позашкільної освіти (секція української мови), науковий керівник Куца Л.М.;

? Рудюк Ніну, ученицю 8 класу Тетіївського ліцею №2 (секція комп’ютерні системи та мережі), науковий керівник Шмаркатюк І.О.;

???? ІІІ місце

? Низькошапку Олександра, учня 11 класу КЗ «Тетіївський ОЦ «ОЗСО І-ІІІ ступенів №3» (секція англійської мови), науковий керівник Пригалінська О.А.;

? Панченко Дарію, ученицю 11 класу Кашперівського ліцею (секція екології), науковий керівник Федоріненко Р.О.

Звичайно, отримані результати є спільною працею учнів та їх наставників. Завдяки досвідченості та творчому підходу педагогів роботи учнів отримали високу оцінку й здобули перемогу. Щиро вітаємо переможців і їхніх наукових керівників!

На Всеукраїнському етапі за рішенням журі представлятимуть свої дослідження Рабенко Олександр та Туканова Стефанія!

Бажаємо подальших творчих успіхів і здобутків!