Круглий стіл «Реформа освіти очима дітей»

Дата: 15.03.2019 10:56

Всім нам відомо,  що  школа в Україні стоїть на порозі кардинальних реформ, які мають  наповнити  освітній процес  новим змістом та підходами до навчання. Реформа  освіти, Нова Українська Школа,  створюємо  школу майбутнього та багато інших питань стосовно майбутнього української школи  піднімалися  під час  проведення Круглого столу,  який  відбувся 14 березня  в КЗ «Центр позашкільної освіти» Тетіївської міської ради Київської області

Лідери Республіки органів учнівського самоврядування  Тетіївщини  (РОСТ)   мали змогу  поспілкуватися з керівниками громади та освіти.  У засіданні взяли участь  заступник міського голови з економічних питань  Олена Коцеруба, секретар міської ради Ірина Погоріла, начальник управління освіти  виконавчого комітету міської ради Тетяна Ільїна, директор  КЗ «Центр позашкільної освіти» Марія Дімова,  директор  КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр»  Юлія Секереш,  методист КЗ «Центр позашкільної освіти Світлана Каткова, директори  та координатори  закладів освіти, представники газети «Тетіївська земля», телекомпанії «Тетіїв-інфо».

Лідери учнівського  самоврядування  активно включились в роботу і підготували   презентації на тему  «Моя школа найкраща».

Президент РОСТу  Демянюк Максим  презентував  присутнім справжній  сучасний  інноваційний  заклад освіти (в якому він побував під час обласного  збору  лідерів ОРДК) –  навчально-виховне об’єднання   Ірпінський Ліцей Інноваційних Технологій – Мала Академія Наук,   де навчають  дітей створювати  успішні проекти  для  їх майбутнього  дорослого життя.

Обговоренню  питання   реформи освіти   передувало  і  анкетування учнів   по всіх навчальних закладах  ОТГ.   Учні шкіл  взяли  участь у дослідженні "Реформа освіти очима дітей",  мета якого отримати зворотний зв'язок від учнів школи на сучасному етапі реформування галузі освіти.

Директор КЗ «Інклюзивно-ресурсного центру» , практичний психолог Юлія Секереш   розповіла про   результати  анкетування.

Під час обговорення  актуальної проблеми   реформування  освітньої  галузі учні  активно   піднімали  питання,  що хотіли б змінити у  школах та     вносили багато різних цікавих пропозицій.

Учасники круглого столу обговорили можливі заходи та прийняли  рішення, які сприятимуть досягненню запланованих цілей.