Тренінги для вчителів мистецтва

Прийняття Закону України «Про освіту» та реалізація Концепції «Нова українська школа» визначає нові вимоги до підготовки висококваліфікованих вчителів Нової української школи з високим рівнем володіння теорією та практичного втілення інноваційного навчання  школярів.

Протягом кількох днів плідної співпраці в динамічній, інтерактивній формі кандидатами  педагогічних наук Ковальовою  Світланою Василівною та Ружицьким  Валерієм  Андрійовичем  проведено  навчально-методичні тренінги для вчителів мистецтва.

Педагоги  поглибили свої знання художньо-педагогічними технологіями, актуальними для реалізації ідей Нової української школи, особливостями впровадження Державного стандарту початкової освіти та типових освітніх програм (мистецька освітня галузь) в освітньому процесі закладів загальної середньої освіти. Викладачі поділилися досвідом, ідеями, цікавими презентаціями, фаховим спілкуванням, необхідними для реалізації ідей Нової української школи.