Звіт за 2021 рік про діяльність закладу дошкільної освіти

Дата: 04.01.2022 10:16

Звіт за 2021 рік про діяльність закладу дошкільної освіти

Наразі заклади дошкільної освіти мають подати звіти про свою діяльність за формою № 85-к. В розділі «Завантажити» інтернет-сторінки програми «КУРС: Дошкілля» вже доступне оновлення з останньою версією форми 85-к (http://dnz.ekyrs.org/ua/download/).

Чинна нова форма звітності № 85-к (річна) «Звіт про діяльність закладу дошкільної освіти за рік», затверджена наказом МОН від 17.05.2021 № 536 (до цього ж наказу додана інструкція щодо заповнення форми).

Звіт про діяльність ЗДО дещо збільшився, відтепер він має сім розділів.

Звіт заповнюють, використовуючи дані первинної облікової документації, як-от:

- книга наказів і розпоряджень;

- особові справи працівників;

- табель обліку щоденного відвідування ЗДО дітьми;

- ліцензія на провадження освітньої діяльності тощо.

Інформацію про «спискову» кількість дітей подають станом на кінець звітного року (31 грудня), а не на початок навчального.

Дані окремих рядків, граф і розділів слід математично перевіряти, щоб вони відповідали умовам Інструкції щодо заповнення форми.

?? Якщо виникла необхідність внести зміни до форми після її подання, слід звернутися до відділу освіти, щоб скасувати подання електронного звіту та подати його повторно після виправлень.