Завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата: 26.12.2019 16:38

Метою всеукраїнських учнівських олімпіад є виявлення та розвиток обдарованої молоді, формування творчого покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів, організоване проведення І, ІІ етапів та підготовку до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 463 учнів 6-11 класів закладів загальної середньої освіти Тетіївської міської ради. Визначено 195 призових місця.

Найбільша кількість переможців у таких закладах загальної середньої освіти:

• Тетіївський ліцей №2 – 51;

• КЗ «Тетіївський освітній центр-опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3» - 41;

• КЗ «Тетіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1» - 29;

• КЗ «Тетіївський навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» - 29.

Пройшовши різнорівневі випробування визначилися 66 переможців, які братимуть участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіад.

Бажаємо успіхів і надалі!!!

Детальніше про олімпіади тут