Виборча конференція РОСТу (Республіки органів самоврядування Тетіївщини)

Дата: 25.10.2018 09:27

23 жовтня 2018 року у Центрі позашкільної освіти відбулась виборча конференція Республіки органів самоврядування Тетіївщини. Почесними гостями конференції стали Погоріла Ірина Володимирівна – секретар виконавчого комітету Тетіївської міської ради, Дімова Марія Степанівна – директор Центру позашкільної освіти, Дячук Надія Анатоліївна – заступник голови Тетіївської райдержадміністрації, Василенко Олена Семенівна – методист методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради, Поліщук Марія Анатоліївна – методист районного методичного кабінету відділу освіти Тетіївської райдержадміністрації, представники ЗМІ.

Всіх учасників конференції привітала методист методичного кабінету Василенко Олена Семенівна. Вона також передала вітання від начальника управління освіти Коробко Т. І.

Згідно реєстрації делегатів у конференції взяли участь 31 особа, делегованих від закладів загальної середньої освіти Тетіївської міської ради та Тетіївської РДА, а також 16 координаторів учнівського самоврядування – їх наставників.

Кандидатами у президенти РОСТу стали 4 лідери учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти, а саме: Войцеховська Маргарита (Теліжинецьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»), Демянюк Максим (КЗ «Центр позашкільної освіти»), Кобзєва Діана (КЗ «Дібрівський аграрний ліцей») та Костюк Вікторія (КЗ «Тетіївський НВК «Гімназія – ЗОШ І-ІІІ ступенів»), які заздалегідь подали свої передвиборчі програми до Центру позашкільної освіти. Під час конференції кандидати представили свої програми, де розповіли коротенько про себе, познайомили присутніх, про свої плани щодо вдосконалення учнівського самоврядування та чому вирішили стати президентом. 4 різних учасники, з різними поглядами на життя, намірами, нормами поведінки і лише один з них зміг стати президентом РОСТу.

Членами організаційного комітету на чолі з методистом ЦПО С. В. Катковою заздалегідь були виготовлені бюлетені для голосування. Голосування відбулося таємно. Після оголошення головою лічильної комісії результатів голосування Максим Демянюк урочисто дав клятву на вірність справи.

Ми вітаємо кандидатів з набутим досвідом участі у виборчій компанії та переможця з такою відповідальною посадою. Сподіваємось, що Максим виправдає очікування учнівської громади!

Вітання, президенте, тобі сьогодні від усіх!

Ти настанови й побажання прийми від виборців своїх!

Багато нас чекає добрих справ! І разом ми все подолаєм!

Ти тільки, президенте, всіх єднай, на тебе ми надії покладаєм!

Вибори відбулися. Ї їх справді можна назвати демократичними. Діти висловили щиру подяку наставнику учнівського самоврядування,  методисту ЦПО Катковій С. В., яка надала велику допомогу в їх проведенні.

Шану та вдячність виразили учасники конференції і почесним гостям.