Олімпіади, конкурси

Підсумки ІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді
імені Тараса Шевченка

17 листопада 2019 року відбувся ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Конкурс пройшов у трьох номінаціях: учні 5-7 класів, учні 8-9 класів та учні 10-11 класів. Визначились три переможці у кожній номінації, які стануть учасниками обласного етапу Конкурсу 07 грудня 2019 року:

• Налиса Валентина Русланівна, учениця 6 класу Скибинецької  філії КЗ «Тетіївський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №1» (вчитель Л.П. Прилуцька)
  • Кислян Юлія Сергіївна, учениця 8 класу КЗ «Тетіївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей» (вчитель Н.Г. Кислян)
  • Мельничук Тамара Русланівна, учениця 10 класу КЗ «Тетіївський  освітній центр-опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3»  (вчитель Н.В. Магаріт).

Загалом у Конкурсі взяли участь 30 учнів.

Вітаємо учнів, їхніх батьків та вчителів! Так тримати!

Дякуємо адміністрації КЗ «Тетіївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей» за створені умови для проведення Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка!

Витяг з протоколу
результатів ІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді
імені Тараса Шевченка

Олімпіади