Розробки експрес-уроків

Заповнюємо класні журнали:

мінісловник дистанційного навчання

“Всеукраїнська школа онлайн” розпочинає трансляцію уроків для дітей 1-4 класів.

Проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканаи та YouTube-канал Міністерства освіти і науки.

Сьомий тиждень навчання у Всеукраїнській школі онлайн

Шостий тиждень навчання у Всеукраїнській школі онлайн

П'ятий тиждень навчання у Всеукраїнській школі онлайн

Четвертий тиждень навчання у Всеукраїнській школі онлайн

Третій тиждень навчання у Всеукраїнській школі онлайн

Сьогодні вівторок, а значить вже о 10:00 розпочнеться 3-й тиждень навчання у Всеукраїнській школі онлайн.

Ділимось із вами розкладом з темами до кожного уроку на цьому тижні. Так вам буде легше готуватись до уроку та планувати навчання.

На сайті МОН відсьогодні також відкрито окремий розділ, де зібрана вся інформація про Всеукраїнську школу онлайн. Відкрити сторінку можна за посиланнямbit.ly/2XT6BlA

Нагадуємо, що для вашої зручності працюють окремі списки відтворення для кожного класу:

5 клас – bit.ly/USO5class
 6 класbit.ly/USO6class
 7 клас – bit.ly/USO7class
 8 клас – bit.ly/USO8class
 9 клас – bit.ly/USO9class
 10 клас – bit.ly/USO10class
 11 клас – bit.ly/USO11class

Більше можна прочитати тут: bit.ly/2RTr85o

Другий тиждень навчання у Всеукраїнській школі онлайн

Перший тиждень навчання у Всеукраїнській школі онлайн

Організація дистанційного навчання для вчителів початкових класів

Навчальний дидактичний мультимедійний  контент  для початкових класів «KM Media EdProfi» рекомендований для використання у початкових класах  згідно з переліком, затвердженим МОН, і схвалений для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Комісією з інформатизації змісту закладів освіти і науки України (Лист 07.06.2018 №221/12-Г-32) та Комісією з педагогіки та методики початкового навчання (Лист 04.09.2019 №22.1/1-Г-923).

До дистанційного навчання можуть долучитися:

НУШ 1клас; НУШ 2клас; 3клас; 4 клас

1.Учителю необхідно заповнити Заявку на підключення до дистанційного навчання.

2.Заповнену Заявку надіслати на електронну адресу  office.kmmedia@gmail.com

3.Учителі і учні отримають індивідуальні коди доступу до онлайн  програми «Дистанційне навчання».

4. Вчителі повинні роздати індивідуальні коди доступу кожному учню свого класу.

5. Вчителі отримають методичні рекомендації з календарним плануванням щодо використання навчальних відео.

Ранок Плакат з вирубкою "Глобус" (4823076118587) - изображение 1Організація дистанційного навчання з географії і природознавства

Дистанційне навчання з географії та природознавства – це можливість навчатися та розвивати свої компетенції в домашніх, комфортних умовах.

Пропонуємо вашій увазі матеріали до навчальних занять з географії (6-11 класи) та природознавства (5 клас), які підготували педагоги Київської області для дистанційного навчання на період карантину. Тут ви знайдете різноманітні інтерактивні завдання, презентації, світлини, відеофрагменти, тести тощо.

Усі розробки згруповані за класами й темами відповідно до навчальної програми та календарно-тематичного планування. Матеріали розміщені за посиланням: https://geographer.com.ua/content/dystanciyne-navchannya-uchniv

Світлина від Валерія Совенка.

Організація дистанційного навчання з зарубіжної літератури